مشاهده اخبار


عنوان خبر: برگزاري کنگرۀ بين‌المللي «نگاهي جامع به ناباروري، از تشخيص‌ تا تولد فرزند سالم» در دي ماه ۱۴۰۱

خلاصه خبر:

ه گزارش خبرطلايي به نقل از روابط عمومي پژوهشگاه فناوري‌هاي نوين علوم زيستي جهاد دانشگاهي- ابن‌سينا اين پژوهشگاه کنگرۀ بين‌المللي «نگاهي جامع به ناباروري، از تشخيص تا تولد فرزند سالم» را در تاريخ ۱۴ تا ۱۶ دي ماه برگزار مي‌کند.

با کاهش محدوديت هاي کرونايي، اين کنگره به‌طور حضوري با حضور اساتيد و متخصصان صاحب‌نام داخلي و خارجي و در قالب سخنراني، پنل‌هاي بحث و سخنراني، کارگاه و نشست‌هاي پرسش و پاسخ برگزار ميشود. هدف اين کنگره طرح مباحث روز جهان در حوزه باروري و ناباروري و ايجاد فرصتي براي هم‌انديشي و تبادل آخرين يافته‌هاي علمي و فناورانه درباره تشخيص و درمان ناباروري و بارداري سالم است.

شرح خبر:

موضوعاتي همچون چالش‌هاي سن و ناباروري، اهدا جنين و گامت ، شکست مکرر لانه‌گزيني، سقط مکرر، مداخلات پرستاري و مامايي در درمان ناباروري، استراتژي‌هاي لازم براي دريافت بهترين تخمک، اسپرم و جنين و بهبود آندومتر در سيکل‌هاي کمک‌باروري، آندومتريوز و روش‌هاي کمک‌باروري و مسائل بارداري‌هاي حاصل از درمان ناباروري از جمله محورهاي اصلي اين کنگره‌اند.

علاقه‌مندان براي کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند به وب‌سايت پژوهشگاه ابن‌سينا به نشاني avicenna.ac.ir مراجعه کنند و يا با شماره تلفن ۲۲۴۳۲۰۲۰- ۰۲۱ داخلي ۴۵۶ -۴۵۵ تماس بگيرند.

منبع خبر: http://khabaretalaei.ir/%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D8%B7%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C/141961

نوع خبر: اخبار داخلي کنگره

تاريخ خبر: ۰۳ مرداد 1401

ليست كلي اخبار